img
U15-ös dupla győzelem

2022. 12. 18. vasárnap

December 11-én U15-ös lányaink, Budaörsön csaptak össze a soron kövezkező fordulójukban a Szolnoki SPC(sárga) és a BTDSE csapataival.

Embert próbáló várakozással kezdődtek a mérkőzéseink. Legalább két óra csúszással kezdődő Szolnok elleni mérkőzésünket álmosan kezdtük, de szerencsére szépen helyükre kerültek a dolgok. Az első játszmát kínkeservesen, de elvesztettük. Aztán a következőben, ahogy jöttek a megfelelő nyitások, magabiztos előnnyel, hoztuk a második és a harmadik játszmát is. A negyedikben valami csoda történt. Állítólag 24:17-re ment az ellenfelünk, de nálunk jött Bodza és az elképesztő nyitássorozata. Volt olyan nyitása amit megfogtak, de olyan felemelkedett hangulatba ketült a csapat, hogy még az öltőből is visszahoztunk mindent. A játszmát 25:27-re , a meccset 1:3 arányban sikerült behúznunk.

A második mérkőzésünket a BTDSE csapata ellen játszottuk, melynek kezdési időpontja 20:15 volt. Ezt a mérkőzésünket magabiztos fölénnyel nyertük 3:0 arányban.

Minden jatékelemben voltak pazar megoldásaink de volt, hogy elkapkodtunk dolgokat. Kicsit pontosabb befejezéssel nagyobb különbségeket tudtunk volna elérni, de két győzelemmel így is boldogan utaztunk haza.

Gratulálunk a lányoknak!

Köszönet az önfeláldozó szülőknek a szurkolásért és a lányok helyszínre szállításáért!